Haber

Gayrimenkul Haberleri

Ankara günlük kiralık

20160805_160149

Ankara günlük kiralık

daireler öğrenciler, çalışanlar ve tatil için kısa süreli kente gelenlere yönelik çok sayıda seçeneği barındırır. Günlük dairelerin mantığı birkaç gün ya da en fazla bir iki aylık olacak şekilde günlük fiyat üzerinden kiralama yapılmasıdır. Fiyatlarda evlerin nerede olduğu, eşyaların özellikleri, kaç odalı olduğu, çevresindeki sosyal faaliyetler vs. değerlendirilerek rakamlar oluşturulur. Yani otellerde olduğu gibi günlük kişi başına fiyat alınmaz,  daireyi kiralarken para verirsiniz ve kaç kişi kalacağınız sizi ilgilendirecektir.

Ankara’da Günlük Kiralık Daireler

Ankara günlük kiralık ev Kızılay için değerlendirilirse, 1+1-2+1 sıfır eşyalı evlerin 100-200₺ civarında olduğunu görebilirsiniz.  Otopark, balkon gibi artılar yanında teras kat olan evlerde barbekü yapılabilmektedir. Ancak bunu evi kiralayan kişiyle önceden görüşmenizde fayda olacaktır.  Bunun dışında Kızılay’dan günlük ev kiralamak size birçok açıdan artı sağlar. Merkezi yer olması işlerinizi kolayca hızlı şekilde bitirmenize yardım eder. Ayrıca hastane, eczane bulmakta zorlanmazsınız. Akşamları sıkıldığınızda gidebileceğiniz birçok bar, kafe benzeri yer bulunur. Ayrıca sokaklarının canlı olması şehrin ruhunu daha kolay ve etkili şekilde hissedebileceğinizi garantiler. Yani her şeyi tek seferde bu semtte bulabilirsiniz.

Öğrenciler İçin Günlük Daireler

Öğrenciyseniz ve belirli günlerde Ankara’ya gelmeniz gerekliyse, Ankara günlük kiralık daire seçeneklerinden kendinize uygun olanları düzenli olarak kiralayabilirsiniz. Öğrencilerin genellikle hafta sonları ya da hafta başlarında şehir dışına çıktıkları düşünülürse önceden rezervasyon yaptırarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.  Bunun dışında eğer sizinle beraber başka arkadaşlarınız da kente geliyorsa onlarla bir iki günlük için anlaşabilir ve daha ekonomik sonuçlar alabilirsiniz.  Bu şekilde yarı yarıya fark eden ödemelerle avantaj elde etmek mümkündür.

Ankara’da Bir Süreliğine İşleriniz Varsa

İş için kente geldiğinizde olabildiğince işe yakın yerlerden kiralama yapmanız önerilir. Zaman kavramı da daha önemli olacağından kolay ulaşım sağlanabilecek Kızılay gibi merkezi yerlerden ev kiralamanız önerilir.  Her ne kadar çok kalabalık olsa da akışın çok iyi olduğu Ankara’da ulaşım sorununuz bu şekilde daha da hızlı olarak çözülür. Kiralama işlemleri için başvuru yaparken ekstra beklentilerinizi de söylemeyi unutmayın.

One Comment

  1. Pingback: ankara kızılay günlük daire kirala, tatilin keyfini çıkar!

Bir Cevap Yazın

HEMEN ARA
KONUM